росіяни знущалися з полонених навіть тоді, коли везли їх на обмін – Жорін розповів про визволених “азовців”

Повернення "азовців" із полону

За словами екскомандира полку “Азов”, морально-бойовий дух українських військових залишається на висоті

російські військові постійно знущалися над українськими героями, захнисниками Маріуполя, яких вдалося повернути з російського полону. Зараз українські військові перебувають у важкому фізичному стані. Про це розповів капітан ССО ЗСУ, командир полку “Азов” (2016-2017) Максим Жорін в ефірі телемарафону “Незламна країна” на “5 каналі”.

За його словами, вчора бійці були дуже втомлені, адже росіяни продовжували знущатися над українськими героями навіть тоді, коли везли на обмін.

Зараз українські військові, які повернулися з російського полону, забезпечені всім необхідним. 

“Морально-бойовий дух, у всіх, хто повернувся, в них на висоті. Я навіть здивований, наскільки він високий. Проте, якщо говорити про фізичний стан, то, безумовно, тут ситуація гірша, тому що майже всі, кого вчора забрали, потребують медичної допомоги, при чому в різному характері. Є такі, що треба суттєва медична допомога, є такі, що скоріше у найближчі місяць-півтора без медичної допомоги зможуть обходитися. Проте майже всі змучені, виснажені, більшість катували перед цим – когось добу назад, когось тиждень назад. Фізичний стан досить складний, проте морально-бойовий – на висоті”, – розповів Жорін. 

Нагадаємо, Україна змогла повернути з російського полону низку захисників Маріуполя.

Як повідомляв 5.ua, Катерину Поліщук, більш відому як “Пташка” з “Азовсталі, визволили з російського полону.

Також, у рамках обміну полоненими до України повернулися командир полку “Азов” Денис “Редис” Прокопенко, Сергій “Волина” Волинський та Святослав “Калина” Паламар.

Нагадаємо, засуджених до страти в так званій “днр” трьох іноземних добровольців визволили – за сприяння Саудівської Аравії.

Як повідомляв 5.ua, Єрмак підтвердив інформацію, що українських військових було обміняно на кума путіна – віктора медведчука.

Також, п’ятеро командирів полку “Азов” перебуватимуть у Туреччині до кінця війни під протекцією Ердогана.

Нагадаємо, серед 215 українських захисників, яких шляхом обміну було визволено з російського полону, були воїни, що пережили влаштований росіянами теракт в Оленівці. 

Також, опубліковано список усіх звільнених з полону оборонців.

Як повідомляв 5.ua, у ході обміну полоненими звільнили і медика Мар’яну Мамонову, яка на 9 місяці вагітності.