“Справжня сильна людина!” – Скрипка розповів, який артист його найбільше вразив в умовах війни

Лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка зізнався, що після повномасштабного вторгнення Росії в Україну його вразив український музикант, поет і телеведучий Коля Сєрга.

Він виявився справжнім патріотом, який допомагає Батьківщині протистояти ворогу не за гроші, а за покликом душі. Про це Скрипка заявив в інтерв’ю Аліні Доротюк для авторського проєкту ведучої “На часі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У нього не було віри в Україну” Коля Сєрга розповів про батька, який не вірив у ЗСУ

“Він (Сєрга – ред.) талановитий артист, дуже хороша людина. Я давно його знаю і поважаю. Російськомовний одесит. Прикольний, душевний. Але я до одеситів ніколи серйозно не ставився. Тому що думав: ну, жертви російської пропаганди. Пам’ятник Катерині, вся ця їхня історія… І тут Коля Сєрга опачки! переходить на українську мову, пише прекрасні пісні та поезію і йде в ЗСУ. Я ніколи, ніколи не міг цього чекати від Колі! Я його знав, але виявляється, це справжня сильна людина. Він розуміє, що і як відбувається на планеті”, розповів Скрипка.

Відповідаючи на запитання ведучої, як він ставиться до зірок шоу-бізнесу, які виїхали з України до війни чи повернулися лише нещодавно, Олег Скрипка сказав:

“Кожна людина перебуває перед дзеркалом своєї совісті. Це її рішення та відповідальність. Для мене є люди, які просто “за бабки”. Вони не можуть інакше. Це їхня сутність. А ті люди, які сприймають їх як серйозних виконавців, це означає, що воно в них віддзеркалюється всередині”.

Музикант розкритикував співаків, які написали кілька пісень українською мовою, але продовжують спілкуватися російською і “співати лабуду”. Вони потім їдуть за кордон, “пускають сльозу і збирають донати, які незрозуміло куди йдуть”.