Масове поховання під Ізюмом: ексгумовано 146 тіл, переважна більшість з них цивільні особи – Синєгубов

Ексгумація жертв рашистів в Ізюмі

Повномасштабна війна росії проти України

Про жахливі злочини російських окупантів на Харківщині має знати увесь світ

Олег Синєгубов написав, що з місця масового поховання в Ізюмі ексгумовано 146 тіл, переважна більшість з яких – це цивільні особи, в тому числі 2 дітей. Про жахливі злочини російських окупантів на Харківщині має знати увесь світ. Про це повідомляє голова Харківської ОВА у Telegram.

“Триває ексгумація тіл загиблих з місця масового поховання в Ізюмі. За цей час ексгумовано 146 тіл, переважна більшість з яких – це цивільні особи, в тому числі 2 дітей. У частини загиблих є ознаки насильницької смерті, є тіла зі зв’язаними руками та слідами катувань. У померлих також виявлені мінно-вибухові травми, осколкові та колото-різані поранення”, – розповів голова Харківської ОВА.

Синєгубов наголосив: про жахливі злочини російських окупантів на Харківщині має знати увесь світ.

“Усі тіла направляються на судово-медичну експертизу для остаточного з’ясування причин смерті. Про жахливі злочини російських окупантів на Харківщині має знати увесь світ”, – написав голова Харківської ОВА.

Читайте також: в Ізюмі росіяни вбили щонайменше 1000 місцевих, 80% міста зруйновано – шокуючі знахідки після видворення рашистів.

Як повідомляв 5.UA, омбудсман показав бункерну катівню росіян в Ізюмі.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.