У McDonald’s назвали точну дату відкриття закладів в Україні

McDonald's

Спочатку отримати замовлення можна буде лише через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s

McDonald’s в Україні поновить роботу 20 вересня. Першими відкриються три заклади у Києві. Однак спочатку працюватимуть вони лише на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються на початку жовтня.

Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на офіційну заяву компанії.

Доставка першою запрацює у трьох ресторанах Києва за такими адресами:

  • проспект Бажана, 3в (м. “Харківська”);
  • вул. Гришка, 7 (м. “Позняки”);
  • проспект Гагаріна, 2а (Дарниця).

Приблизно за тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві. Далі протягом 2 місяців поетапно відкриватимуться решта ресторанів у столиці та в різних містах на заході країни.

“Спочатку отримати замовлення можна буде лише через послугу McDelivery, яку забезпечує партнер McDonald’s з доставки компанія Glovo. На початку жовтня ці ресторани відкриються для відвідувачів і можна скористатися послугою МакДрайв та експрес-вікнами. В інших містах також запуск закладів розпочнеться з доставки, а потім гості зможуть самостійно відвідати ресторани”, – повідомили в компанії.

Стандарти роботи McDonald’s в Україні не зміняться. У той же час, в умовах воєнного стану компанія впроваджує розширені процедури та протоколи заради безпеки працівників та клієнтів:

  • ресторани працюватимуть з 9:00 до 21:00 (або згідно з графіком роботи ТРЦ, якщо заклад знаходиться всередині);
  • заклади закриватимуться під час повітряної тривоги, щоб працівники та відвідувачі могли перейти до найближчого укриття. При цьому команда оперативно видаватиме вже оплачені замовлення, доки зупиняє виробничі процеси та вимикає обладнання перед закриттям.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.