В Ізюмі триває ексгумація: 99% тіл мають ознаки насильницької смерті – Синєгубов

Ексгумація жертв рашистів в Ізюмі

Повномасштабна війна росії проти України

Голова Харківської ОВА наголосив: серед похованих є діти

Олег Синєгубов наголосив, що масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі – величезні, 99% тіл з ознаками насильницької смерті. Про це повідомив голова Харківської ОВА у Telegram.

“Масштаби скоєних окупантами злочинів в Ізюмі – величезні. Це кривавий жорстокий терор. Буча, Ірпінь, Маріуполь.. Ізюм. Це геноцид українського народу! 450 тіл цивільних людей із слідами насильницької смерті та катувань поховали в лісосмузі. Сьогодні правоохоронці розпочали ексгумацію”, – написав Синєгубов

Голова Харківської ОВА наголосив: серед похованих є діти.

“Серед тіл, які були ексгумовані сьогодні, 99% з ознаками насильницької смерті. Є декілька тіл із зав’язаними за спиною руками, а одна людина похована з мотузкою на шиї. Вочевидь цих людей катували і стратили. Також серед похованих є діти”, – зазначив він.

Синєгубов розповів, що на місці працюють близько 200 правоохоронців та експертів.

“Зараз на місці працюють близько 200 правоохоронців та експертів. Тіла будуть направлені для судово-медичної експертизи, щоб точно встановити причину смерті. Після встановлення осіб загиблих усі вони будуть поховані з належною пошаною. Кожна смерть буде розслідувана та стане доказом військових злочинів росії в міжнародних судах”, –  підсумував він.

Як повідомляв 5.UA, у визволеному від окупантів Ізюмі виявили масове поховання, понад 440 могил.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.