“Тихий терор” на Херсонщині: рашисти вбивають місцевих, щоб звинуватити ЗСУ – включення з окупованого міста (Відео)

Херсон - це Україна

Повномасштабна війна росії проти України

Варто зауважити, що місцеві спостерігають невпевненість кацапів у тому, що вони там назавжди

“Тихий терор” триває на Херсонщині. Окупанти посилюють не лише фільтраційні заходи, а й обкрадання житлових будинків та офісних приміщень. З кожним прильотом по позиціях агонія рашистів посилюється, і вони починають обстрілювати мирне населення. Які ознаки того, що “русский мір” скоро покине Херсонщину, помічають місцеві та як борються самі херсонці?

В окупованій Херсонщині постійні перебої зі світлом, водою, зв’язком й інтернетом. Рашисти посилюють фільтраційні заходи: обшукують будинки, просто на вулицях перевіряють телефони.

Крім того, окупаційна “влада” і російські військові зламують приміщення і мародерять. Зокрема на вулиці Лавреньова було пограбовано приміщення “ПриватБанку” і з нього винесена вся техніка. За спостереженнями місцевих, рашисти останнім часом почали ще більше грабувати. Люди припускають, що може росіяни на останок хочуть урвати все, що можуть.

Днями унаслідок дій окупантів, у яких вони хотіли звинуватити ЗСУ, у місті загинула сім’я: двоє дорослих і двоє діток. 

Варто зауважити, що місцеві спостерігають невпевненість кацапів у тому, що вони там назавжди. 

Водночас херсонці чекають на ЗСУ і сповнені патріотичних настроїв. Зустрічаються заклади, у яких обслуговують українською, місцями навіть лунає українська музика.