Слідом за Великою Британією: Данія навчатиме армійців ЗСУ на своїй території – подробиці

ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ: українські військові дають по зубах окупантам

Міністр додав, що Данія має “багаторічний досвід підготовки української оборони”

Україна прийняла пропозицію Данії щодо навчання українських військовослужбовців на данській землі. Про це заявив міністр оборони Мортен Бедсков під час візиту до Києва, пише “Українська правда”.

“Навчання проходитиме у Данії. Я не можу вдаватися до подробиць, але в Данії проходитиме навчання українських військовослужбовців”, – сказав Бедсков.

У серпні стало відомо, що Данія відправить восени до Великої Британії 130 інструкторів для навчання українських солдатів. Водночас, від міністра оборони Данії тоді стало відомо, що він запропонував Україні, щоб солдати також могли навчатися у Данії.

Міністр не виключив, що військові можуть прибути до Данії до кінця року.

“Данія є однією з країн, де проходитиме навчання, і є інші європейські країни, які також розпочали навчання”, – сказав він.

Міністр додав, що Данія має “багаторічний досвід підготовки української оборони”. Так було, наприклад, в Україні із 2015 року до російського вторгнення 24 лютого.

Нагадаємо, глава Міноборони Данії прибув до Києва разом з естонським колегою Ханно Певкуром. Вони зустрілися з міністром оборони Олексієм Резніковим та президентом Володимиром Зеленським.

На початку липня до Великої Британії прибула перша група українських військових, яка взяла участь у новій великій військовій програмі з навчання.

Курс включає програми з поводження зі зброєю, надання першої допомоги на полі бою, виживання в польових умовах, тактику патрулювання та правові основи збройних конфліктів.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на “5 канал” у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.