Українські синхроністки здобули вже шосте золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту

“Шість фіналів, шість золотих медалей вже здобула збірна команда України із синхронного плавання на чемпіонаті Європи в Римі. Завтра заключний день змагань, вболіваємо за наших”, – ідеться в повідомленні.

Шостий комплект золотих нагород українки вибороли у комбінованій групі, здобувши у підсумку 95,2 бали. В італійок, що посіли друге місце, – на 2,5 бала менше.

Переможницями стали: Владислава Алексіїва, Марина Алексіїва, Марта Федіна, Вероніка Гришко, Олеся Дерев’яченко, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Дар’я Мошинська, Софія Мацієвська, Анастасія Шмоніна.

Українки також виборювали золото в таких дисциплінах: соло технічна програма, соло довільна програма, дует довільна програма, група технічна програма та гайлайт.

Усі синхроністки української команди – з Харківської області, зазначили у Харківській обладміністрації.

Суспільне уточнювало, що українки є чинними чемпіонками світу та Європи.

Контекст:

Чемпіонат Європи з водних видів спорту відбувається в Римі з 11-го до 21 серпня.