ЗСУ ударили по ворогу біля селища. Окупанти тікали – Генштаб

Окупанти продовжують обстрілювати цивільну інфраструктуру на Харківщині. Сьогодні наносили артилерійські удари в напрямку обласного центру та ще 11 населених пунктів.

Біля Старорого Салтова, Гусарівки та Мосьпанового ворог бив з авіації, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України у вечірньому зведенні.

“Противник намагався покращити тактичне положення в районі населеного пункту Питомник. Наші воїни гідно зустріли окупантів – завдали втрат та змусили тікати”, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Луганщині масово “ламаються” ворожі танки

На Сіверському напрямку загарбники стріляли з артилерії у бік Сеньківки, Грем’яча і Пушкарів на Чернігівщині. Також били в сторону Басівки та Кіндратівки Сумської області. Проводили розвідку за допомогою безпілотників.

“На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки Білорусь виконують завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях”, – підсумували у командуванні.

Російські загарбники втратили в Україні 43,4 тис. осіб, станом на ранок 13 серпня. Найбільше росіян поповнюють лави “двохсотих” на Бахматському та Криворізькому напрямках, заявили у Генштабі. В командуванні додають, що дані уточнюються.