Зеленський звернувся до українців, які в окупації

Президент Володимир Зеленський звернувся до мешканців тимчасово окупованої території.

Окупанти не залишаться надовго на українських землях, сказав він у своєму зверненні.

“Хочу сказати дещо важливе мешканцям тимчасово окупованої території. Хоч би що обіцяли окупанти, їхня дорога одна це втеча. У кращому разі. Якщо встигнуть. Ми вигнали російську армію з північних областей. Ми вигнати окупантів з нашого Зміїного. Вони вже відчувають, що настав час тікати з Херсона і загалом з півдня нашої держави. Буде час, коли вони втечуть з Харківщини, Донбасу, Криму”, – заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни втомилися і не можуть захопити Луганщину Гайдай

Президент закликав українців, які в окупації, допомогти українським силовикам. А також не залишати тих, хто немає зв’язку та доступу до інформації.

“Якщо ви володієте будь-якою важливою інформацією про ворога, будь ласка, повідомте її в безпечний для себе спосіб нашим спецслужбам, нашим військовим. Якщо знаєте тих, хто допомагає окупантам чи виправдовує агресію, будь ласка, повідомляйте й про це. Допомагайте нашим людям на окупованій території, які залишились самі чи без звʼязку. Говоріть з ними, підтримуйте їх, розповідайте їм про нашу боротьбу й про можливості евакуюватися на вільну територію”, – сказав він.

Президент нагадав, що окупанти використовують наших людей для прикриття своїх ударів, як “живий щит”.

“Україна поверне все своє і має зберегти якнайбільше життів”, – сказав він.