Мають негативну енергетику: від яких речей варто позбутися вдома

У вашому будинку можуть бути предмети з негативною енергетикою.

Згідно з певними народними повір’ями, деякі предмети можуть негативно впливати на ваше життя. Наприклад, вас часто можуть супроводжувати хвороби, нещастя чи бідність. Тому є речі, які не можна зберігати вдома, пише ТСН.

Найперше це предмети з мертвою енергетикою. До цього переліку належать речі, які раніше вважалися “предметами розкоші”, як-от вироби з метеликами, опудала тварин, колекції комах, шкіри або роги на стінах тощо. Вбиті заради декору живі створіння несуть лише енергетику смерті та руйнування.

Одяг і давні випуски журналів чи газет також краще винести на сміттєзвалище. Якщо ви давно не користуєтесь старими речами, але вони дорогі для вас як пам’ять, можна передарити ці предмети тим, хто потребує їх зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розбійники ховали там скарби: історія та легенди підземель Києво-Печерської лаври

Годинник, який не працює, також треба викинути. За езотеричними писаннями це механізм, який вимірює час усьому живому на планеті. Коли його рух зупиняється, то й усі життєво важливі процеси теж зупиняються. Тому потрібно або віднести годинник у ремонт, або просто позбутися.

Кожний знає, що не можна зберігати вдома розбите дзеркало чи скло. Здавна дзеркала вважалися порталами до інших світів. І через розбиті поверхні злі сутності й негативна енергія могли отримати портал, через який проникали в світ живих. Тому варто позбуватися розбитого скла і дзеркал.

Речі, які зламалися, також варто викидати одразу. Поки механізм працює, він “віддає” позитивну енергію в світ. А ще ця робота рух вперед. Коли предмет ламається чи зупиняється, то і особисте життя власника ніби “стає на паузу”. Тому для того, аби розвиватися далі в позитивному ключі, варто викидали всі побиті склянки, тарілки, чашки, зламані шафи чи крани, які протікають.

Руни – це древній алфавіт, створений кельтами, скандинавами і германцями. Слово “руни” перекладається, як “шепіт” або “священний секрет”, адже вважалося, що кожна буква несла в собі енергетичне послання та інтуїтивну підказку.

Всього існує 24 руни, які містять особливий символізм, пов’язаний із зірками, напрямками та природними циклами. За традицією руни висікали на дереві, камені або кістках і тримали в священному мішечку. Для тлумачення людина повинна була вибрати руну, яка несла важливе інтуїтивне послання.

Існують різні розклади рун, які використовують для того, щоб дізнатися відповіді на найпотаємніші питання. Також рунам приписують магічні властивості – вони є оберегами і талісманами, а також здатні виконувати бажання.