Гауляйтер Сальдо в комі: його з Криму відвезли до Москви – росЗМІ

Гауляйтера Херсонської області Володимира Сальда госпіталізували в окупований Крим. Лікарі ввели його в медикаментозну кому й підключили до апарату ШВЛ.

Призначеного росіянами “керівника” області збираються евакуювати до Москви для лікування, бо йому стало гірше. Про це повідомляють росЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти засіли в дитячому таборі, а гауляйтер Сальдо посилив терор

Зараз його стан лікарі оцінюють як важкий. За даними пропагандистських видань, Сальда могли отруїти. За іншими даними, у колаборанта стався інсульт.

“У зв’язку зі станом здоров’я “голову” адміністрації Херсонської області транспортують до Москви”, повідомила пресслужба Сальда.

Сальда переводять до Московського Науково-дослідного інституту імені Скліфосовського.

19 липня в тимчасово окупованому Херсоні біля Антонівського мосту пролунали сильні вибухи. Міст пошкоджений, але його ще можна використовувати.

Вибухи в районі Антонівського мосту наслідок удару Збройних сил України по переправі. У результаті знищені системи протиповітряної оборони й укріплення окупантів біля мосту, розповів радник голови Офіса президента Олексій Арестович.

Уранці 20 липня в районі Антонівського мосту також прогриміли вибухи, після чого над мостом піднявся стовп диму. Розриви лунали й у Новій Каховці. Наслідки атаки ЗСУ поки що невідомі. Але російські пропагандисти нарахували шість нових вирв на мосту.