Для запускання ракет: Росія використовує слабкі місця українських бійців

Російські окупанти коригують дані запускання своїх ракет ще до старту, використовуючи дані своєї розвідки й агентурної мережі колаборантів.

Роботу нашого ППО оцінив уже весь світ. Провідні країни дивуються, що ми маємо такі результати. Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат під час брифінгу 5 серпня, повідомляє Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, скільки ударів завдала українська авіація по позиціях РФ від 24 лютого

“Ракети, які збивали останнім часом, це були крилаті ракети. Важко збивати Х-22, “Онікс”, “Іскандер”. І наші ППО наявними засобами не завжди їх збивають. Але щоразу докладають максимум зусиль. Взаємодія, навички й результативність українських військових зростає”, сказав Ігнат.

Противник використовує слабкі місця українських військових, дані своєї розвідки, агентурну мережу, яка є в Україні. Коригує дані запускання ракети ще до старту, щоб уникнути попадання в межу доступу нашої повітряної оборони.

Українська штурмова авіація щодня працює і завдає збитків окупантам. Ворог вже третій місяць не ризикує залітати в повітряний простір, який контролює Україна.

Російські окупанти застосовують в Україні протирадіолокаційні авіаційні ракети, намагаючись знищити позиції української ППО. Збройні сили України натомість активно протидіють російській армії.

Через брак сучасних ракет російські війська використовують застарілі й неефективні, що призводить до побічних руйнувань і цивільних жертв. З квітня російські середні бомбардувальники, імовірно, запустили по наземних цілях десятки важких протикорабельних ракет Х-22 1960-х. Ці п’ятитонні ракети були призначені для знищення авіаносців за допомогою ядерної боєголовки.