Морпіхи з артилеристами знищили 19 окупантів і БТР

Морпіхи минулої доби стримали російський наступ на закріпленій ділянці фронту на Херсонському напрямку, чим зірвали плани ворога.

На Донецькому напрямку морпіхи в результаті боїв знищили 12 російських окупантів. Про це повідомляють Військово-морські сили ЗСУ у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Морпіхи з артилеристами “мінуснули” окупантів на Донецькому напрямку

“Попри постійні обстріли з важкої артилерії, особовий склад військових частин і підрозділів Командування морської піхоти Військово-Морських сил Збройних сил України надійно тримає оборону на визначених позиціях у складі угруповань. На Херсонському напрямку морські піхотинці стійко й мужньо протистоять російським окупантам. Минулої доби нашим воїнам вдалося стримати ворожий наступ на закріпленій ділянці фронту й зірвати плани противника”, ідеться в повідомленні.

Підрозділи артилерійських військових частин ВМС завдавали ударів по скупченню живої сили й техніки окупантів. Втрати ворога становили один БТР і сім осіб особового складу.

У період з 25 до 30 липня військові частини й підрозділи командування морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України завдали важких втрат російським окупантам. Знищили два танки, дві броньовані бойові машини й дві одиниці автомобільної техніки. Ще сім було пошкоджено.

Чималих втрат ворогу завдають і військовослужбовці артилерійських військових частин. За вказаний період знищено три танки, вісім одиниць БМП-2 й БМД-3, три ББМ, вісім одиниць самохідних артилерійських систем, одну систему ППО, станцію РЕБ, 29 одиниць автомобільної техніки, понад 150 осіб живої сили противника. А також чотири склади з боєкомплектом.