СБУ обшукує колишнього нардепа

Служба безпеки України проводить обшуки у столичного бізнесмена Михайла Бродського.

Справа стосується незаконного видобутку піску і несплати податків протягом 2017-19 років. Про це з посиланням на співрозмовників у правоохоронних органах пише “Українська правда”.

Обшуки проводять у Києві: в ресторані “Калина”, Річпорту та у комерційного директора Бродського.

Сам Бродський заявив, що вважає справу “замовленням”.

“Моя позиція що це замовлення. Чекаємо розвитку. У СБУ немає іншої роботи?”, сказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишнього нардепа чотирьох скликань відпустили за 5 млн грн

У січні 2016-го з’явилася інформація, що будівля Київського річвокзалу, який обіцяли переробити на ресторанну галерею, належить компанії, пов’язаній з ексголовою Держкомпідприємництва Михайлом Бродським і народним депутатом Нестором Шуфричем.

Шуфрич інформацію про купівлю акцій річпорту підтвердив.

Журналісти програми “Схеми: корупція в деталях” повідомляли, що житловий комплекс Rybalsky не відповідає рішенню Київської міської ради й умовам договору оренди земельної ділянки. А підприємство “Київський річковий порт” не виконує зобов’язання щодо використання земельної ділянки, цільове призначення якої “для експлуатації й обслуговування майнового комплексу”, а не для будівництва.

У червні 2017 року Господарський суд Києва відмовив у задоволенні позову київської прокуратури. Прокуратура вимагала розірвати договір оренди земельної ділянки у Подільському районі, де будувався житловий комплекс Rybalsky, і повернути її громаді.

Доповнюється.