росіяни перекидають війська до брянської та курської областей – СтратКом ЗСУ

російська бронетехніка

Повномасштабна війна росії проти України

Кількість сил і засобів окупантів біля кордону з Сумською та Чернігівською областю недостатньо для відкриття так званого другого фронту

російське командування перекидає до брянської та курської областей підрозділи, які можуть взяти участь у відволікаючих маневрах на Сумському та Чернігівському напрямах. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій ЗСУ.
 

Так, на станціях клімово та суземка брянської області йде прибуття ешелонів з танками Т-80 з 239 ЦЗМР (богучар) 20А ВВО, а на суджу та льгов-київський курської області прибувають ешелони зі складу 144 мсд 20А ВВО з танками зі складу 18 мсд 11 АК балтійського флоту.
 
Водночас у СтратКомі зауважують, що кількість сил і засобів російських окупаційних військ біля кордону з Сумською та Чернігівською областю недостатньо для відкриття так званого другого фронту. Але цей склад може бути перекинутий з метою активізації дії на кордоні, які відволікають увагу ЗСУ.
 
Як зазначається, на сьогодні росія не може відкривати другий фронт, для цього недостатньо ресурсів, але постійною демонстрацією загрози наступу росіяни можуть сковувати сили ЗСУ. На це і робиться розрахунок, щоб зменшити контрнаступальний потенціал ЗСУ.

“Окремо хотілося б відзначити, що з цією метою використовуватиметься ресурс не стільки “рідних” підрозділів брянської та курської областей, а збірна солянка з єльні, богучар та советська”, – сказано в повідомленні.