Гороскоп на 5 серпня: хто відчує себе справжнім щасливчиком

5 серпня час талановитих людей. Діліться один з одним рецептами успіху. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Люди цього дня будуть емоційно вразливими, – говорить астрологиня. Образи не забуватимуться. Будьте обережні, коли висловлюєте свою думку. Не переходьте на особисте, бо наживете собі ворогів. Непростий день для керівників. Залишайтеся вимогливими, та не забувайте піклуватися про колег. Пошкодуєте, якщо реанімуєте давні стосунки. Навіть якщо така ініціатива надійде від колишніх коханих. Нічого доброго ця спроба не принесе. Перевіряйте термін реалізації продуктів. Почастішають харчові отруєння. Справжніми щасливчиками себе відчують Близнюки, Діви та Леви”.

Овен

Виникатимуть непорозуміння з молодшими родичами. Не ставайте в опозицію. Шукайте спільні теми. Залишайтеся тверезими.

Телець

Погіршується пам’ять. Забуватимуться прості речі. Ви можете розгубитися у великому потоці інформації. Частіше чергуте розумову й фізичну роботу.

Близнюки

Триває вдалий період. Сплануйте щільний графік роботи. Не час відпочивати. Добре йтиме родинний бізнес. Непорозуміння в особистому житті псуватимуть настрій.

Рак

Ви будете надто чутливими. Настрій псуватиметься через будь-яку дрібницю. Не варто з’ясовувати особисті стосунки. Займайтеся улюбленими справами.

Лев

Навколо вас вирують пристрасті. Не переймайтеся. Це не завадить вам залишатися сильними й успішними. Говоріть правду або мовчіть. Брехня шкодитиме справі.

Діва

Намагайтеся з користю проводити кожну годину. Зірки усіляко сприятимуть вашим справам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українським біженцям змінять умови в Німеччині деталі

Терези

Фінансові проблеми тиснутимуть на вас. Пошуки додаткового заробітку не виправдають сподівань. Займайтеся справами, що не потребують великих витрат.

Скорпіон

Не дозволяйте знайомим втягнути себе в авантюру. У разі невдачі провину буде покладено на вас. Ніщо не беріть на віру. Перевіряйте факти. Контролюйте витрати.

Стрілець

Прагніть успіху в професії. І його буде досягнуто. У разі потреби змінюйте діяльність. Ігноруйте критичні зауваження оточуючих на свою адресу. Боріться.

Козеріг

Найбільшим вашим ворогом буде лінь. Через неї день може пройти сумно й беззмістовно. Чергуйте потрібне з бажаним. Побалуйте себе смачненьким для настрою.

Водолій

Не плануйте важливої зустрічі. Співрозмовники не приставатимуть на ваші пропозиції. Частіше провітрюйте приміщення. Задушлива атмосфера дратуватиме.

Риби

Сумніви позбавлятимуть вас рішучості. Не бійтеся помилитися. Бійтеся застою у справах. Вільний час присвятіть активним видам відпочинку. Більше рухайтеся.

В Україні у серпні середня місячна температура очікується близько +20…25°С, в Карпатах +17…19°С. Це на 1,52°С вище за норму.