Стратегічно росія не має шансів перемогти в цій війні – Зеленський

Володимир Зеленський

Повномасштабна війна росії проти України

Зі слів Зеленського, жоден із російських ударів не залишається без відповіді від наших військових та розвідників

Стратегічно росія не має шансів перемогти у цій війні, і завдання кожного українця зробити так, щоби й на тактичному рівні держава-терористка теж відчувала програш. Про це у вечірньому зверненні заявив президент України.

Зі слів Володимира Зеленського, жоден із російських ударів не залишається без відповіді від наших військових та розвідників.

“Сьогодні хочу подякувати кожному миколаївцю за непохитність, за захист міста та області. Також дякую Нікополю, Харкову, Кривому Рогу та всій Дніпропетровщині, міцним людям Запоріжжя та області, всім українцям Херсонщини, кожній та кожному, хто захищає підступи до Одеси та області… Дякую за вашу сміливість! Стратегічно росія не має шансів перемогти в цій війні. Потрібно триматися, щоб і на тактичних рівнях держава-терорист відчувала свій програш. Потрібно триматися – на півдні, на сході та всюди. Зберігати нашу єдність – і не лише до перемоги, а й після неї, щоби якісно відновити все зруйноване окупантами. Вірю, що ми все це зробимо”, – наголосив Зеленський.