“Зомбі в пастці” – Бабкін розповів про родичів із Росії

Виконавець Сергій Бабкін має багато родичів із Російської Федерації. Його батьки народилися в Бєлгородській області. Але попри родинні зв’язки, близькі артиста вирішили ігнорувати будь-які події, що відбуваються в Україні.

Бабкін поділився, що ніхто з російських родичів йому не подзвонив. Сам співак живе в Харкові, який загарбники щодня обстрілюють. Але навіть це не мотивувало його рідню дізнатися, як він живе зараз і що відбувається. У цьому Бабкін зізнався в інтерв’ю “КП в Україні”.

“Мені не було боляче. Я нічого не відчуваю. Як-то кажуть, мені ні холодно ні жарко. Я прекрасно розумію, що всі вони хворі однією хворобою. Вони зомбі в пастці. Така їхня доля. Більше того, вони самі такої долі бажають. Бо якби не бажали, то боролися, шукали б вихід, хоч щось робили”, сказав музикант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми разом” зірка “Кріпосної” зворушила зустріччю із чоловіком-військовим

Згодом знаменитість усвідомив: якщо родичі не цікавляться ним і війною РФ проти України, то звертатися до російської аудиторії безглуздо.

“Якщо з рідними так, то кричати до якихось людей, яких я знати не знаю, взагалі немає сенсу. Тому потрібно працювати щодня на нашу перемогу і допомагати ЗСУ, волонтерам, які потребують зараз величезної підтримки. А ті, хто мовчить, нехай мовчать. Нехай там тихесенько живуть. Вони ж сподіваються перечекати. Але всі все бачать. Як вони житимуть далі я не знаю. Нам про таких взагалі думати не треба. Це мотлох, який потрібно вимести”, додав Бабкін.

Кохана виконавця Сергія Бабкіна Сніжана різко відповіла хейтерам, які почали засуджувати музиканта. Той повідомив, що під час війни, яку веде РФ, виїхав із сім’єю з України до Німеччини.

Новина про це викликала резонанс у мережі. В Instagram програми “Зірковий шлях”, де вийшов сюжет про Бабкіна, з’явилися гнівні коментарі. Бабкіна вирішила особисто відповісти тим, хто засуджує виїзд музиканта з країни.