Наступ ЗСУ змушує Росію збільшити війська на півдні – розвідка

Російська Федерація змушена перекидати значну кількість військ на територію окупованого Криму.

Окупантів планують застосувати на півдні України, аби вести бойові дії проти Збройних сил України. Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький розповів в інтерв’ю виданню The Guardian.

За його словами, Росія два тижні тому вивела з Донеччини тактичні групи повітряно-десантних військ і перекинула їх до захопленого Херсону. Країна-агресорка також перекидає війська зі східного військового округу, які використовувалися для атаки на Слов’янськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни нарощують сили на Криворізькому напрямку ОК “Південь”

“Якби Росія виграла битву на півдні та сході України, вона продовжила б нові наступальні операції, щоб захопити більше території України, використовуючи підрозділи, які зараз формуються в РФ”, сказав Скібіцький.

Також зазначив, що, Україні потрібна допомога не лише в озброєнні, а й у підготовці військ за кордоном.

Росія, імовірно, вирішила скорегувати свої плани наступальної операції на Донбасі, відчувши потребу зміцнити угруповання на півдні України. Про це повідомило міноборони Великої Британії 1 серпня з посиланням на свої розвіддані.

За даними британців, упродовж останніх чотирьох днів російські сили намагалися здійснювати тактичні наступальні дії в районі Бахмута Донецької області, але просуваються дуже повільно.

У розвідці нагадали, що українська влада минулого тижня повідомляла про переміщення значних сил з півночі Донбасу на південь України.