Роки роботи на РФ: двом суддям із Донеччини “світить” 15 років в’язниці

Державне бюро розслідувань заочно повідомило про підозру ще двом суддям із Донеччини, які понад вісім років працюють на ворога.

Вони зрадили Україну 2014 року та очолили суди окупаційної “влади”, повідомила пресслужба ДБР 1 серпня.

“Після захоплення частини Донецької області проросійськими незаконними збройними формуваннями ці судді не виїхали з окупованої території. Натомість взяли активну участь у створенні та функціонуванні фейкових судових органів псевдореспубліки”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Миколаївщині викрили прихильників “русского мира”

Згодом судді обійняли псевдопосади у так званій ДНР. Один став головою “Тельманівського райсуду”, другий головою “Новоазовського райсуду”

“Обидва підозрювані по теперішній час виносять юридично нікчемні вироки відносно громадян України та коментують свої “рішення” на брифінгах та пресконференціях для пропагандистських телеканалів, чим створюють хибне уявлення про легітимність встановленого окупаційного режиму”, наголосили в ДБР.

Суддям повідомили про підозру за участь у терористичній організації. Їм загрожує до 15 років в’язниці.

Раніше ДБР повідомило про підозру у державній зраді судді та керівника апарату одного з районних судів Луганської області. Вони перейшли на бік ворога і вступили в змову із псевдореспублікою ДНР.