Росія коригує плани на сході, щоб зміцнитися на півдні – розвідка Великої Британії

Росія, імовірно, вирішила скорегувати свої плани наступальної операції на Донбасі, відчувши потребу зміцнити угруповання на півдні України.

Про це повідомило міноборони Великої Британії у Twitter 1 серпня з посиланням на свої розвіддані.

За даними британців, упродовж останніх чотирьох днів російські сили намагалися здійснювати тактичні наступальні дії в районі Бахмута Донецької області, але просуваються дуже повільно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія пробує розвинути наступ на Бахмут ЗСУ міцно тримають оборону

У розвідці нагадали, що українська влада минулого тижня повідомляла про переміщення значних сил з півночі Донбасу на південь України.

“Схоже, Російська Федерація корегує оперативний задум наступу на Донбасі після того, як не змогла добитися вирішальних оперативних проривів згідно з тим планом, за яким діяла з квітня. Зараз, схоже, фронт на Запоріжжі визначили як вразливу ділянку, яку потрібно посилити”, ідеться в огляді.

Збройні сили України просуваються у Херсонській області. Українські захисники поступово вибивають ворога із захоплених ним територій. ЗСУ, ймовірно, готуються розпочати або вже розпочали контрнаступ у Херсонській області.

Увечері 26 липня Збройні сили України вдарили по Антонівському мосту в тимчасово окупованому Херсоні.

Антонівський міст це один з двох пунктів перетину через Дніпро. Ними Росія може постачати або відводити свої війська на територію, яку вона окупувала на захід від річки. У цю зону входить Херсон. Якщо ЗСУ повністю знищать міст, окупанти опиняться фактично в оточенні.