Удари з неба й артобстріли: росіяни намагаються просунутися на Донбасі

Російські загарбники обстрілюють позиції Збройних сил України з неба та з артилерії з метою просунутися на Донбасі. Найзапекліші бої тривають за Донецьку та Луганську території.

Так, на Слов’янському напрямку ворог накрив вогнем Чепіль, Протопопівку, Грушуваху, Гусарівку, Дібрівне, Мазанівку, Краснопілля, Долину та Барвінкове. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України в ранковому зведення 1 серпня.

“Силами розвідувальної групи намагався уточнити розміщення позицій наших військ в напрямку Мазанівки, успіху не мав, група відійшла”, додали.

На Краматорському напрямку загарбники активних дій не вели.

“Здійснював обстріли із ствольної, реактивної артилерії та озброєння танків неподалік Сіверська, Серебрянки, Григорівки, Верхньокам’янського, Званівки, Івано-Дар’ївки та Спірного. Завдав авіаударів біля Григорівки та Спірного”, зазначили в Генштабі.

На Бахмутському напрямку зафіксували обстріли поблизу Берестового, Соледара, Бахмута, Костянтинівки, Веселої Долини, Зайцевого, Вершини, Кодеми, Семигір’я та Травневого. Також ворог завдав авіаудару неподалік Кодеми.

“Намагався здійснити розвідку позицій наших військ в напрямку Яковлівки, розвідувальна група противника знешкоджена. Також противник намагався вести штурмові дії у напрямках Вершина та Соледара, успіху не мав, відійшов. Веде наступ у напрямку Бахмута, бойові дії тривають”, повідомили.

На Авдіївському напрямку окупанти обстрілювали райони населених пунктів Новокалинове, Новоселівка, Авдіївка, Нетайлове, Піски та Красногорівка. Ворог завдав авіаударів біля Веселого. Вів штурмові дії у напрямку Пісків безуспішно, відійшов.

Доповнюється