Українські десантники показали яскраве відео, як знищують росіян за допомогою трофейної техніки

Миколаївські десантники показали, як знищують російських окупантів з трофейної самохідної артилерійської гармати 2С9 “Нона”.

Воїни артилерійського підрозділу 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних сил України розповіли про особливості виконання вогневих завдань з самохідної артилерійської гармата 2С9 “Нона” здобутої в боях в якості трофейної техніки. Відео вони опублікували на Facebook-сторінці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, що базується в Миколаєві.

“Протягом тривалого часу, артилерійська система вірно служить Збройним Силам України, успішно знищуючи своїх колишніх господарів”, йдеться в дописі.

З даної бойової машини було знищено: один танк, одна БМП, три ББМ “Тигри”, автомобільну техніку та живу силу противника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сили РФ вичерпуються британська розвідка

“Смерть російським окупантам! Слава ДШВ! Слава Україні!”, повідомили десантники.

Самохідна артилерійська гармата 2С9 “Но́на” основна артилерійська система повітряно-десантних та аеромобільних військ. Гусенична, броньована, плаваюча, аеротранспортабельна, авіадесантовна парашутним, парашутно-реактивним та посадочним способами. 2С9 “Нона” призначена для безпосередньої вогневої підтримки підрозділів повітряно-десантних військ на полі бою.

Бійці Центру спецоперацій “А” Служби безпеки України знищили угрупування росіян, яке сиділо в кущах. Відповідне відео поширила пресслужба СБУ 31 липня.