Зеленський: в Росії немає шансів перемогти у цій війні

У країни-агресорки Російської Федерації немає шансів перемогти в цій війні.

І потрібно триматися, щоб і на тактичних рівнях держава-терорист відчувала свій програш, заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні в неділю, 31 липня, повідомляє Gazeta.ua.

Ворог перекидає частину своїх сил зі сходу України у Херсонську і Запорізьку області, але це йому не допоможе, сказав Зеленський.

“Зараз російська армія намагається посилити позиції в окупованих районах півдня нашої країни, збільшує активність на відповідних напрямках. Частину російських сил з їхніх позицій на сході перекидають на південь на Херсонщину та в Запорізьку область. Але це їм там не допоможе”, заявив глава держави.

Жоден з російських ударів не залишається без відповіді від українських військових і розвідників, сказав президент.

“ЗСУ готові відповідати на будь-яку нову активність окупантів”, заявив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський прокоментував вбивство російськими терористами Вадатурського

“Потрібно триматися на півдні, на сході й усюди. Триматися в обороні, дипломатії, політиці. Зберігати нашу єдність і не тільки до перемоги, а й після неї, щоб якісно відновити все зруйноване окупантами. Вірю, що ми все це зробимо”, звернувся президент.

Російські окупанти перемістили окремі підрозділи зі Словʼянського на Запорізький напрямок, повідомив сьогодні Генеральний штаб ЗСУ.

Українські військові щодня знищують велику кількість окупантів на півдні України. У середньому за день вдається ліквідувати щонайменше 50 загарбників. Тим часом ЗСУ відбили росіян на кількох напрямках на сході.