На вбивство українських полонених в Оленівці відреагувала посол США

Обстріл слідчого ізолятора в Оленівці є неприпустимим.

Як і повідомлення про варварське поводження російських військових з українськими військовополоненими. Так на масове вбивство українських військових у колонії в Оленівці на Донеччині відреагувала в Twitter посол США в Україні Бріджит Брінк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ заздалегідь підготувала могили для страчених військових в Оленівці Bellingcat

“Ми продовжуватимемо домагатися відповідальності й надавати Україні те, що їй потрібно для захисту від жахливої агресії Москви”, запевнила Брінк у дописі.

У ніч на 29 липня росіяни вбили частину полонених військових полку “Азов”, які перебували в колонії Оленівки, повідомив лідер руху “Азов” Андрій Білецький.

За даними російських агресорів, від вибуху в колонії для військовополонених загинули понад 50 українських захисників. Відразу після вибуху Росія звинуватила ЗСУ в обстрілі виправної колонії. Українські силові структури заявили, що вибух в Оленівці був російським терористичним актом.

30 липня окупанти виклали список прізвищ нібито поранених та загиблих внаслідок терористичних дій в Оленівці. Загинули на місці 48 людей. Ще двоє померли дорогою до лікарні, стверджують загарбники. З поранених росіяни назвали 73 прізвища полонених.

Українська сторона не може підтвердити чи спростувати ці повідомлення та перевіряє їх на правдивість.