Вучич заявив про плани Косово “напасти” опівночі

Армія Косово начебто планує опівночі напасти на частину Сербії.

“Влада республіки” буде блокувати в’їзд громадян з документами, виданими в Сербії та будуть вимагати переоформлення авто на косівські номери. Про це заявив президент Сербії Олександ Вучич, повідомляє SD.

“Думаю, що ми ніколи не були у складнішій і важчій ситуації, ніж сьогодні. Чому це я сказав? Приштинський режим намагається, уявляючи себе жертвою, використовувати настрої у світі”, – сказав президент Сербії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не капітулюємо” – президент Сербії терміново звернувся до народу

Він додав, що на адміністративні пункти відправили дві одиниці з 21 тонною палива, “щоб зупинити тих, хто має сербські посвідчення особи”.

“Все це повинно початися сьогодні опівночі, з одночасним переконанням сербів відмовитися від номерів КМ”, – сказав Вучич.

Сьогодні, 31 липня, в Косовсько-Митровицькому окрузі на кордоні з Сербією пролунали звуки стрілянини і сирени. Косівський спецназ вже стягнув свої сили.

Напередодні міністр закордонних справ Сербії Нікола Селакович заявив, що новими правилами косовські албанці готують “пекло” для сербів. З цього приводу має виступити зі зверненням сербський президент Олександр Вучич.