В Україні може запрацювати цивільний аеропорт: подробиці

Ужгородський аеропорт запрацює до закінчення війни. Для відновлення роботи летовища депутати Закарпатської облради прийняли рішення його додатково докапіталізувати до 26 млн грн.

Витрати на аеропорт збільшили аби добудувати необхідні будівлі, повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Закарпатської облради Володимир Чубірко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гостомелі планують створити пасажирський термінал “Мрія”: показали, який матиме вигляд

“Статутний фонд збільшено, щоб провести необхідні процедури, отримати дозволи, побудувати необхідні будівлі і нарешті починати заробляти, а не рахувати збитки. Це важливий аеропорт для України. Колишній мінус злітно-посадкова смуга, яка починається закордоном – став його плюсом (злітно-посадкова смуга знаходиться за 100 м від кордону зі Словаччиною. Gazeta.ua)”, зазначив Володимир Чубірко.

Здійснювати зліт та посадку в ужгородському аеропорту можливо тільки використовуючи повітряний простір Словаччини, через близькість посадкової смуги до її кордонів. Задля цього компанія Украерорух пройшла сертифікацію за стандартами Євросоюзу та отримала від словацької сторони дозвіл працювати провайдером у визначені частині свого повітряного простору.