Обстріл Миколаєва: РФ ударила “Смерчами” й снарядами посиленої руйнівної дії

У Миколаєві внаслідок ворожого обстрілу вночі 31 липня зруйновано будівлі трьох закладів освіти, приватні й багатоквартирні житлові будинки.

Росіяни гатили “Смерчами” й снарядами посиленої руйнівної дії до ЗРК С-300. Про це повідомив представник оперативного командування “Південь” Владислав Назаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ранкова атака на Миколаїв: Сєнкевич показав наслідки і повідомив про жертви

“Реактивними системами залпового вогню “Смерч” і модифікованими снарядами посиленої руйнівної дії зенітно-ракетних систем С-300 зруйновано будівлі трьох закладів освіти, кілька приватних і багатоквартирних будинків також зруйновані й пошкоджені”, сказав він.

Також ворог влучив у стадіон, багатьох інших соціальних об’єктах і промисловій інфраструктурі. Є загиблі й поранені. Триває розбирання завалів. Дані щодо потерпілих уточнюють.

Масований обстріл Миколаєва вранці 31 липня був найсильнішим за весь період повномасштабного вторгнення Росії. Потужні вибухи лунали після 1:00 і близько 5:00, повідомив мер міста Олександр Сєнкевич. На місцях “прильотів” виникла низка пожеж.

Під час обстрілу загинув Герой України Олексій Вадатурський разом з дружиною. Він агропідприємець, генеральний директор сільськогосподарського підприємства “Нібулон” і віцепрезидент Української зернової асоціації з лютого 2005-го.

2021 року Forbes оцінив статки бізнесмена в $430 млн. Вадатурський посів 24-те місце в рейтингу 100 найбагатших людей України.