“Сотні кілометрів окопів” – в Запорізькій ОВА розповіли, як організована оборона міста

На підходах до Запоріжжя збудовані масивні лінії оборони, увесь час риються окопи, будуються опорні пункти.

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. Він наголосив, що ЗСУ вправно тримають оборону: відстрілюються, збивають літаки, підбивають танки, знищують особовий склад ворога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Запорізькій ОВА оцінили зернові збитки через російську агресію

“Ми з військовим командуванням у березні, розуміючи сили наступу, вибудували модель оборони, щоб зупинити ворога на підступах до Запоріжжя, аби сюди не долітали засоби ураження. Потрібна була така лінія оборони, щоб не дострілювали із гармат і реактивних систем залпового вогню”, – зазначив він.

За його словами, на підходах до міста збудована масивна лінія оборони.

“Це сотні кілометрів окопів. Нам допомагали в їх будівництві всі українські регіони. Планова робота над посиленням оборони області не зупиняється ні на один день. Запорізьку область захищає велика кількість мотивованих та сильних бійців. Наші військові це головні герої сьогодення”, – підкреслив Старух.

Раніше Олександр Старух повідомив, що до кінця 2022 року ЗСУ можуть повністю звільнити від окупантів Запорізьку область.

Він наголосив, що так звані реперні точки повної деокупації регіону 1 вересня та початок опалювального сезону.

З самого початку повномасштабної війни Запорізька область стримує ворожі сили й не дає просунутися їм углиб країни. Запорізька область частково перебуває під російською окупацією. На 5 червня регіон захопили майже на 60%.