У Росії можуть повторитися теракти 90-х – Чубаров

У містах Російській Федерації може відбутися серія вибухів житлових будинків, аналогічних тим, які влаштувала ФСБ у вересні 1999 року в Буйнакську, Москві й Волгодонську.

Так голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував заяви російських загарбників про вибухи в тимчасово окупованому Севастополі. Про це написав у Facebook.

“Не відкидаю, що “атака” влаштована самими російськими окупантами з метою слушної причини для скасування заходів, присвячених дню військово-морського флоту Росії, “святковість” яких була б сумнівною після знищення у квітні 2022-го Збройними Силами України найбільшого флагманського військового корабля флоту Росії “Москва”. А також для подальшої ескалації бойових дій Росії проти України”, пише Чубаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо РФ провокація з Чорноморським флотом: у ЗСУ відповіли

“У такому разі російському суспільству слід приготуватися до серії вибухів житлових будинків у містах Росії аналогічних тому, які були влаштовані ФСБ РФ у вересні 1999-го в Буйнакську, Москві й Волгодонську”, заявив голова Меджлісу.

Раніше російські окупанти заявили, що в ніч проти 31 липня штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі нібито атакували Збройні сили України. Нібито п’ять окупантів стали “300-ми”. Також скасували “заходи” до дня російського військово-морського флоту.

Заяви окупантів відверта провокація, сказав речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.