Путін злякався, що на суверенітет РФ можуть посягнути, і пригрозив відповіддю

Російський диктатор Володимир Путін, побоюючись посягань на суверенітет і свободу своєї країни від невідомих “сил”, пригрозив усім рішучою відповіддю.

За його словами, росіяни твердо забезпечуватимуть захист. Про це він заявив 31 липня у Санкт-Петербурзі на дні Військово-морського флоту РФ, передає “Інтерфакс”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путіну доведеться обирати між зброєю та олією для народу РФ Боррель

Напередодні лідер РФ підписав укази про затвердження нової морської доктрини та корабельного статуту військово-морського флоту РФ.

“Ми відкрито позначили межі та зони національних інтересів Росії і економічних, і життєво важливих стратегічних. Насамперед, це наші арктичні акваторії, води Чорного, Охотського та Берингового морів, балтійські та курильські протоки. Захист забезпечуватимемо твердо та всіма засобами”, сказав Путін.

Глава країни-агресора зазначив, що ключове тут це можливості російського військово-морського флоту. На його переконання, той здатний повноцінно відповісти всім, хто “вирішить посягнути” на суверенітет і свободу РФ.

“Успішно, з честю виконує стратегічні завдання на рубежах нашої країни та в будь-якому районі світового океану, має високу готовність до активних дій у своїх берегових, надводних, повітряних”, додав Путін.

Нова морська доктрина Росії нібито передбачає активізацію діяльності на Шпіцбергені, Землі Франца Йосипа, Новій Землі та острові Врангеля.

Економіка Російської Федерації катастрофічно страждає через повномасштабну війну в Україні, але російський диктатор Володимир Путін намагається приховати реальну ситуацію. Аналітики Єльського університету заявляють, що імпорт Росії обвалився з втратою компаній, на частку яких припадало близько 40% ВВП.

Реальна економічна шкода РФ набагато більша, ніж можна було очікувати, вважають експерти. Кремль скоротив кількість офіційних даних, які він випускає після вторгнення у спробі приховати наслідки.

Відхід з країни понад 1 тис. компаній призвів до скорочення доходів та інвестицій на суму, що перевищує $600 млрд.