Російські морпіхи відмовилися повертатися в Україну: розвідка назвала цифри

200 морпіхів 810-ї бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ відмовилися повертатись на війну в Україну.

Це затягнуло процес відновлення і бойового злагодження батальйонно-тактичної групи, які проводили в травні. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю “Радіо Свобода Крим.Реалії”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому важливо визнати РФ країною-терористом і що це змінить

“Що стало негативним для російського командування? Те, що 200 військовослужбовців 810-ї бригади відмовилися знову повертатися на південь України. І виникла суттєва проблема”, розповів він.

Скібіцький розповів, що попри це, БТГ сформували, вона зараз перебуває на півдні України й веде бойові дії. Бойового потенціалу й досвіду, тих спеціальностей, які є критичними для таких підрозділів, “сьогодні немає”.

“Основне завдання бригади це проведення морських штурмових наступальних операцій і штурмових дій. А якщо не буде підготовлених фахівців і чіткого злагодження підрозділу, то бойовий потенціал цієї БТГ та всієї бригади зменшується”, додав представник розвідки.

Російські загарбники відводять особовий склад з території селищ Верхній Токмак і Чернігівка Запорізької області. У ніч на 29 липня Збройні сили України вдарили по позиціях окупантів. Після цього росіяни відвели особовий склад і техніку на інші позиції.