Російські морпіхи відмовилися повертатися до України: розвідка назвала цифри

200 морпіхів 810-ої бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ відмовилися повертатись на війну в Україну.

Це затягнуло процес відновлення і бойового злагодження батальйонно-тактичної групи, які проводилися в травні місяці. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю Радіо Свобода Крим.Реалії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому важливо визнати РФ країною-терористом і що це змінить

“Що стало негативним для російського командування? Те, що порядка двохсот військовослужбовців 810-ої бригади відмовилися знову повертатися територію півдня України. І це виникла така суттєва проблема”, – розповів він.

Скібіцький розповів, що попри це, БТГр сформували, вона зараз перебуває на півдні України і веде бойові дії. Бойовий потенціал, бойовий досвід, ті спеціальності, які є критичними для таких підрозділів, “на сьогоднішній день відсутні”.

“Сама 810-та бригада, і її основне завдання – це проведення морських, штурмових наступальних операцій і просто штурмових дій. А, відповідно, якщо не буде підготовлених фахівців, якщо не буде чіткого злагодження підрозділу, то бойовий потенціал цієї БТГр, та і всієї бригади, він зменшується”, – додав представник розвідки.