Стало відомо, куди втекла від війни мовчазна Ротару

Співачка Софія Ротару, яка досі не висловилася про війну Росії проти України, зникла з медіапростору. Її фанати здивовані від позиції естрадної артистки.

Ротару говорила про те, що залишається в Києві. Але продюсер Леонід Дзюник в коментарі росЗМІ повідомив, що зараз вона знаходиться в Сполучених Штатах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хореограф Євген Кот розповів, чому не вступив до лав ЗСУ

За його словами, російський президент Володимир Путін пропонував їй громадянство Російської Федерації. Але та відмовилася. Продюсер додав, що співачка, яка дотримується мовчазної позиції у російській агресії, вирішила підтримувати Батьківщину з Америки.

“Вона залишається на своїй стороні, яку вона вибрала після того, як відмовилася від російського громадянства, запропонованого Путіним. Вона поїхала, живе в Америці, але продовжує залишатися громадянкою України. А для тих, хто виріс в Радянському Союзі, вона залишається Ротару, яка заспівала “Я, ти, він, вона! Разом ціла країна”, заявив Дзюник.

Онук співачки Софії Ротару Анатолій Євдокименко виїхав у Париж. Він не повідомив, як йому вдалося виїхати з України. Знімки, на яких видно Ейфелеву вежу та вулиці Парижа, опублікував у Instagram.

На початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України онук та син Ротару перебували в Україні.