“Це не випадковість” – Подоляк розповів деталі загибелі Вадатурського

Загибель генерального директора зерноторгової компанії “Нібулон” Олексія Вадатурського не була випадковістю.

Це було цілком продуманим та організованим навмисним убивством. Таку думку висловив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк в Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кім підтвердив загибель бізнесмена Вадатурського та його дружини

“Точне влучання ракети не просто в будинок, а в конкретне крило – спальню, не залишає сумнівів у наведенні та корегуванні удару. Ще раз: Вадатурського зробили конкретною ціллю”, – впевнений Подоляк.

За його словами, Вадатурський був одним із найбільших аграріїв країни, ключовою людиною в регіоні та великим роботодавцем.

Подоляк наголосив, що російські варвари й далі проводять кампанію терору, намагаючись залякати, дестабілізувати та зламати українське суспільство.

“На думку кремлівських маніяків, кампанія з резонансних терактів високої інтенсивності має змусити українців стати на коліна, відкрити ворота й здати державу. Кожен злочин змушує нас відчувати біль, але ми проживаємо його і стаємо лише загартованішими”, – зазначив він.

Серед терактів Подоляк перерахував наступні випадки: знущання з наших полонених та їх калічення, зафіксовані на відео, ракетна атака на вінницький Дім офіцерів, термобаричний внутрішній підрив бараку з нашими хлопцями в Оленівці і точковий удар по відомій особі, яка має пряме відношення до зерна.

“Співчуття родині та близьким Олексія Вадатурського. Він був Героєм України, відданим державі, фанатиком своєї справи та легендою українського бізнесу”, – написав радник ОП.

Він додав, що в історії ще не було випадку, коли терористи змусили б когось здатися.

“Росія зробила величезну помилку, ставши на цю слизьку стежку. Ця помилка стане для неї не просто катастрофічною вона впише слово “росія” найчорнішими літерами в світову історію”, – підкреслив Подоляк.

Генеральний директор зерноторгової компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський загинув під час обстрілу Миколаєва. В ніч проти 31 липня російські окупанти завдали масованої атаки по місту.

Місцеві видання повідомляють, що з бізнесменом загинула і його дружина.