Вілкул підняв ставку за “голови” зрадників

У Кривому Розі на Дніпропетровщині оголосили “полювання” на колаборантів та коригувальників ворожих ударів по місту.

Якщо надані дані підтвердяться, на інформатора чекає винагорода у розмірі 50 тис. грн, заявив мер Кривого Рогу Олександр Вілкул у Facebook 31 липня.

“Я гарантую: якщо за вашою інформацією затримають реального шпигуна, я особисто виплачу людині 50 тис. грн. Якщо це буде негідник-агітатор за “русский мир” 10 тис. грн. Тільки підкреслюю потрібне підтвердження, краще аудіо- або відеофіксація”, сказав Вілкул.

Повідомити про колаборантів та зрадників можна за телефоном 0(67) 563 02 63. Він підкріплений до месенджерів Viber, Telegram, WhatsApp, Signal, куди також можна надсилати інформацію. Або направити лист на електронну пошту: [email protected].

Повідомляти необхідно:

– прізвище, ім’я та по батькові людини, яка виявляє зацікавленість до місць дислокації, переміщення, складу та належності підрозділів Збройних сил України, інших складових сил безпеки та оборони. Про тих, хто здає окупантам місце розташування українських військових, або хто коригує вогонь по нашій території;

– номер телефону, адреса проживання та інші відомості, які можуть допомогти встановити таких осіб (якщо це можливо);

– свої дані – прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону для зв’язку, уточнення обставин та виплати винагороди.

– докладний опис події чи фактів; за наявності фото та відео, що вказують, що людина допомагає ворогові.

18 липня голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім пообіцяв платити по $100 кожному, хто надаватиме інформацію, яка допоможе ловити коригувальників російського вогню на Миколаївщині.

Для їх виявлення Миколаїв планують закрити на кілька днів.