У Криму занепокоєні загрозою перенесення війни на півострів – розвідка

Настрої жителів окупованого Криму змінилися.

Вони починають усвідомлювати реальність перенесення війни на територію півострова. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю Радіо Свобода Крим.Реалії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо РФ провокація з Чорноморським флотом: у ЗСУ відповіли

“Поступово до населення Криму це доходить. Ми реально відслідковуємо ті питання, які стосуються суспільних таких настроїв. Скажу одне: по-перше, вони змінилися, змінилися у тих людей, які мають родичів на території нашої держави, чи то Київ, чи то Харків, родичів на окупованих територіях, де були просто знищені села і міста. І друге це ті родичі, де брати, сини, батьки загинули… Загроза перенесення війни на територію Криму для них вже стає реальністю”, зазначив представник розвідки.

За словами Скібіцького, у російських військових підрозділах, які понесли відчутні втрати під час вторгнення в Україну, зростає кількість відмов від продовження контракту. Оскільки росія не визнає, що веде війну, юридичної відповідальності за таку відмову бути не повинно.

Росія продовжує проводити приховану мобілізацію у Криму. На військову службу призивають навіть студентів, які мали відстрочку.

РФ проводить в університетах активну мілітарну пропаганду для молоді, щоб потім залучити їх до армії. Крім того, у Севастополі і Джанкої студентам останнього курсу профтехучилищ вручили повістки нібито для уточнення облікових даних. Згодом молодики були призвані до армії РФ.