У МВС назвали три причини, навіщо росіянам атака штабу в Севастополі

Обстріл штабу Чорноморського флоту Російської Федерації в Севастополі потрібна росіянам, а не українцям. На це окупанти мають декілька причин.

Однією з причин є те, що росіяни таким чином намагаються заспокоїти севастопольців, які вперше з часів Другої світової війни не побачать парад на День війського-морського флоту. Про це написав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко у Facebook.

“Рашисти скасували парад раніше, бо без знищених під час війни кораблів, зокрема, флагмана Чорноморського флоту, крейсера “Москва”, парад матиме не той вигляд, на який розраховуватиме і влада, і населення. Свято без параду може викликати багато запитань у жителів Севастополя. Простіше кажучи, народ нап’ється і почне щось говорити проти влади”, припустив він.

Також нагадав про кількість загиблих на війні російських військових, які служили саме у Севастополі.

Також, на думку Денисенка, залякування севастопольців українською “атакою” дозволить порушити питання з мобілізацією. Однак Денисенко упевнений, що ця ідея у росіян провалиться.

“Ну не хоче росіянин воювати. А качати мобілізацію через жопорукість військових, які не змогли захистити найзахищеніше місце Севастополі дуже складно. Хоча роспропаг**донам це ніколи не заважало”, зазначив радник голови МВС.

Також через нібито “атаку” Збройних сил України Кремль зможе знову заявити про “судний день”. Але Денисенко додав, що “все, що можна застосувати проти України, вони вже застосували”.

“Хоча вони й можуть почати нагнітати істерію, далі слів вони нікуди не підуть”, припустив він.

Доповнюється.