Кім підтвердив загибель бізнесмена Вадатурського та його дружини

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім підтвердив загибель бізнесмена, генерального директора компанії “Нібулон” 74-річного Олексія Вадатурського та його дружини Раїси.

Відповідний допис оприлюднив в Telegram 31 липня.

“Миколаїв місто-герой. Кожного дня ми втрачаємо наших мешканців, наших воїнів. І сьогодні наше місто втратило свого героя. З повагою та глибоким співчуттям. Спочивайте з миром”, написав він.

Кім зазначив, що загиблий бізнесмен “зробив багато” для Миколаївщини та України загалом.

“Його внесок у розвиток аграрної та суднобудівної галузі, розбудову регіону неоцінений. Так багато зроблено так багато можна було б зробити…”, підсумував Кім.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко оприлюднив відео зі зруйнованим будинком, де перебувало подружжя Вадатурських у момент “прильоту”. Зазначається, що дім належав загиблому бізнесмену.

Як повідомляють друзі родини, Вадатурський категорично відмовився евакуюватися з рідного Миколаєва навіть на короткий час.

У ніч на 31 липня війська Росії знову обстріляли Миколаїв після 1:00 та близько 5:00. Віталій Кім повідомив про загиблих та поранених, а також нові руйнування.

Згодом місцеві ЗМІ написали, що під час обстрілу Миколаєва загинув Герой України Олексій Вадатурський разом зі своєю дружиною.

Олексій Вадатурський народився 8 вересня 1947 року в селі Бендзари Одеської області. Він агропідприємець, Герой України, генеральний директор сільськогосподарського підприємства “Нібулон” та віцепрезидент Української зернової асоціації з лютого 2005-го.

2021 року Forbes оцінив статки бізнесмена в $430 млн. Вадатурський посів 24-те місце в рейтингу топ-100 найбагатших людей України.