Росіяни вводять перепустки для виїзду з окупованих територій

Окупанти вводять перепустки для виїзду з з тимчасово захопленої території.

Тепер, щоб виїхати з окупованого населеного пункту, українцям потрібно буде отримати в окупаційній комендатурі спеціальну перепустку. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

Він також розповів, що у місті Василівка окупанти вже четвертий день роблять копії паспортів та перевіряють якісь персональні дані українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Злидні, відсутність банкоматів і води: Гайдай розповів про “прекрасне” життя в окупації

“Вони забирають паспорти і йдуть з ними на 5-10 хвилин, потім повертаються і віддають. Але лякають наших мешканців тим, що від 1 серпня для виїзду з окупованих територій вони мають отримувати якісь спеціальні перепустки. Де та як отримувати ніхто деталі не каже, але ми чітко бачимо, що вони ставлять нові перепони для виїзду з тимчасово окупованих територій, тому що бачать, що люди масово виїжджають. В Мелітополі, наприклад, виїхало майже 60% громадян”, – розповів Федоров.

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей є спеціалізовані тюрми, де тримають місцевих жителів і російських солдатів, які відмовляються воювати на боці окупантів. Так хочуть утримати ідеологічний стан російських військових.