20-річний син Пелиха розповів про службу на передовій

Син українського ведучого Ігоря Пелиха Іван з самого початку повномасштабного вторгнення захищає Україну.

20-річний Іван зазначив, що війна дуже змінює людей зсередини, і “навіть коли на пару днів назад вибираєшся в “цивілізацію”, розумієш, що ти вже не такий, яким звідси їхав”. Про це він написав у Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актор “Кріпосної” служить у Ізмаїльському загоні

“Минуло півтора місяці, як моя 1-ша інтернаціональна рота спеціального призначення після тривалої підготовки воює на Донбасі. Новодружевськ, Лисичанськ, Сіверськ, Григорівка і Сєрєбрянка стали для нас місцями, де ми навчились функціонувати як злагоджений підрозділ, в складі якого воюють українці, грузини, білоруси, американці, канадійці, шведи, французи, британці, тайванці і нові-зеландці…”, написав хлопець.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ivan Pelykh (@ivanpelykh)

Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, який зараз працює парамедиком на передовій, показав емоційні кадри з фронту. Відео знімали протягом місяця під час бойових дій.

З моменту прибуття до Харкова в квітні, 130-й батальйон ТрО Києва одразу приступив до виконання бойових завдань. Розвідники, протитанкісти й аеророзвідка перейшли під командування військового з позивним “Адам”. Саме в цьому батальйоні служить музикант.