Росія запросила ООН та Червоний хрест в Оленівку

Російська Федерація запросила експертів ООН та Міжнародного комітету Червоного хреста в СІЗО в Оленівці, де були вбиті українські військовополонені.

Зробили це нібито для “проведення об’єктивного розслідування удару”. Про це повідомило Міністерство оборони РФ в Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Світ бачить правду” Зеленський про страту українських військових в Оленівці

“Російська Федерація на користь проведення об’єктивного розслідування удару по СІЗО в Оленівці, що призвело до загибелі великої кількості українських військовополонених, офіційно запросила експертів ООН та Міжнародного комітету Червоного хреста”, йдеться у повідомленні.

Раніше в Росії звинуватили ЗСУ в нібито ударі по колонії, де утримувалися військовополонені, але в Києві всі звинувачення заперечують.

У ніч на 29 липня росіяни вбили частину полонених військових полку “Азов”, які перебували в колонії в окупованій Оленівці Донецької області.

Лідер руху “Азов” Андрій Білецький наголосив, що Росія заздалегідь спланувала цей “віроломний акт”. Також від імені підрозділів “Азову” він оголосив “полювання” на кожного причетного до масового вбивства.

За даними росіян, від вибуху в колонії для військовополонених в Оленівці загинуло понад 50 українських захисників.

Відразу після вибуху Росія звинуватила ЗСУ в обстрілі виправної колонії. Українські силові структури заявили, що вибух в Оленівці був російським терористичним актом.