На Херсонщині росіяни посилюють фільтрацію та терор

У тимчасово захопленій Херсоньскій області російські окупанти готуються до так званого “референдуму”, тому посилюють фільтраційні заходи та тероризують місцевих.

Росіяни влаштовують регулярні обшуки, розповів перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський у Telegram.

“Окупанти продовжують підготовку до шоу, яке претензійно називають “референдумом”. Для наших людей ця підготовка до шоу, на жаль, обернеться черговим посиленням фільтраційних процедур та терору. Херсон окупанти “переривають” ретельно гаражі, підвали, горища, промислові та комунальні об’єкти”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни захопили верф Новинського у Херсонській області

За словами Соболевського, загарбники проводять маніпулятивні “громадські заходи” на кшталт форуму “ми разом із Росією” тощо. Заплановані були і поїздки по області депутатів Держдуми РФ, а також посадових осіб високого рівня.

Але попередній графік цих поїздок “злили”, і його окупантам доведеться міняти. Соболевський додав, що “не виключено, що добиратися до Херсона московським віпам доведеться по воді”.

Він закликав херсонців дотримуватися максимальної обережності і триматися подалі від росіян.

Російські загарбники не полишають наміру провести на окупованих територіях так звані “референдуми” за приєднання до Росії. В окупантів триває активна підготовка.

Зокрема, на окупованих територіях Херсонської і Запорізької областей почала працювати кремлівська “Єдина Росія”. Загарбники відкрили дільниці для проведення виборів, проводяться заходи з уточнення так званих списків виборців.