Байден знову отримав позитивний тест на Covid-19

Президент США Джо Байден зробив черговий тест на Covid-19 і він виявився позитивним.

До цього тести показували, що він вже одужав. Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

Байден приймав препарат PAXLOVID і лише у невеликого відсотка пацієнтів спостерігається така ж ситуація.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хворий Байден записав відеозвернення

“Після негативного результату у вівторок ввечері, в середу вранці, в четвер вранці і в п’ятницю вранці, президент показав позитивну реакцію вранці в суботу в тесті на антиген. У президента не було повторної появи симптомів, і він продовжує відчувати себе досить добре”, йдеться у висновку лікаря Кевіна О’Коннора.

В даному випадку немає причин для того, щоб Байден знову почав приймати цей препарат, але медики продовжать спостереження, і Байден залишиться ізольованим.

Президент у Twitter прокоментував свій стан: “Друзі, сьогодні у мене знову позитивний результат на COVID. Це відбувається з меншістю пацієнтів. У мене немає симптомів, але я збираюся ізолюватися для безпеки мого оточення”.

Що Джо Байден отримав позитивний результат тесту на Covid-19, стало відомо 21 липня. Стверджують, що він має легкі симптоми хвороби. Почав вживати “Паксловід” противірусний препарат для полегшення перебігу захворювання.

Президент США буде ізольований у Білому домі й продовжить виконувати всі обов’язки. 21 липня він планував робочі поїздки до Пенсільванії, а наступного понеділка до Флориди. Їх довелося скасувати.