Найзавантаженіший аеропорт Британії обмежив потік пасажирів до 100 тисяч на день

Лондонський аеропорт Хітроу заявив, що цього літа обмежить кількість пасажирів, які вилітають з нього, до 100 тисяч на день, щоб зменшити черги і затримки багажу.

Про це повідомило агентство Reuters.

Найзавантаженіший аеропорт Британії, як і інші аеропорти в Європі, намагається впоратися з хаосом, оскільки попит на польоти відновлюється після пандемії, а персоналу бракує.

У липні та серпні 2019 року з Хітроу щодня вилітали від 110 000 до 125 000 пасажирів.

«Деякі авіакомпанії вжили значні кроки, інші – ні, і ми вважаємо, що зараз необхідні подальші дії, щоб забезпечити безпечну і надійну подорож пасажирів. Тому ми ухвалили важке рішення запровадити обмеження пропускної спроможності з 12 липня до 11 вересня», – заявив генеральний директор Джон Холланд-Кей у відкритому листі у вівторок.

«Ми розуміємо, що це означатиме, що деякі літні поїздки будуть або перенесені на інший день, або в інший аеропорт, або будуть скасовані, і просимо вибачення у тих людей, чиї плани поїздок постраждали», – додав він.

Читайте також: 

Німецька авіакомпанія Lufthansa готує чергову хвилю скасування рейсів через брак персоналу.

Франкфуртський аеропорт, найбільш завантажений авіатранспортний вузол Німеччини, зіткнеться зі збоями в роботі найближчими місяцями через катастрофічний брак персоналу.