У Кракові відкрили сквер «Вільної України»

У польському місті Краков у вівторок відбулося урочисте перейменування території у Старому місті між вулицею Кроводерською і сквером Біборського на сквер «Вільної України».

Про це повідомила міська рада Кракова.

«Надання цьому місцю імені Вільної України – це наш скромний жест перед обличчям великої сили та незламності українського народу», – сказав голова міської ради Кракова Рафал Комаревич.

На заході також були присутні генеральний консул України у Кракові Вячеслав Войнаровський, депутати Львівської міської ради Уляна Пак та Петро Адамик, мешканці та гості міста.

Рішення про перейменування міськрада Кракова ухвалила 13 квітня. Зазначається, що цей крок є одним із численних заходів Кракова на підтримку України та українців.

У березні депутати Кракова одноголосно ухвалили резолюцію про спротив акту військової агресії проти України та висловлення солідарності з українським народом. Вони також проголосували за припинення співпраці Кракова з Москвою та Санкт-Петербургом і закликали міста та муніципалітети Польщі припинити співпрацю з містами Росії.

Партнерами відкриття площі є Генеральне консульство України в Кракові та Об’єднання українців у Польщі.

Читайте також:

У центрі Праги на Летенській рівнині в районі Прага 7 з понеділка 11 липня відкрилася виставка знищеної в Україні техніки російських окупаційних військ.

Раніше повідомлялося, що Україна покаже всій Європі знищену російську техніку. Виставку організовують у кількох європейських містах.