Як український бізнес допомагає армії та державі: досвід Leo Beauty Club

Від початку війни український бізнес став важливою опорою державі у стримуванні та боротьбі з російським вторгненням. Тисячі тон гуманітарної допомоги, перерахунки на потреби ЗСУ, оснащення армії амуніцією, продовольством, технікою та зброєю. Мета кожного та усіх разом – наближення перемоги України у війні, яку неспровоковано розв’язала росія.

Сьогоднішня історія – про український бренд преміум-сервісу краси та косметології Leo Beauty Club, який систематично підтримує Україну та допомагає війську боронити нашу державність і незалежність.

Компанія, заснована у Києві в квітні 2017 року, успішно зарекомендувала себе на столичному ринку краси класу luxury. Однак з початком війни, як і більшість бізнесів по регіонах, де проходили активні бойові дії, компанія була змушена заради безпеки персоналу призупинити діяльність.

Щойно обставини дозволили відновити прийом клієнтів у Києві, салон краси почав безкоштовно надавати послуги військовим і родинам українських переселенців. Сьогодні Leo Beauty Club повноцінно працює в столиці та радо вітає гостей на будь-які ритуали у сфері краси та косметології.

З перших днів війни засновники бренду швидко зорієнтувалися у критичній ситуації та вирішили відкрити своє представництво у Польщі – щоб українська якість та сервіс знайшли гідне місце на європейському б’юті-ринку. Мета виходу на міжнародний рівень – допомога українській армії та українкам, які були змушені полишити домівки заради безпеки своїх дітей і шукати долі за кордоном, розповідає директор салону Анна Ромах:


Анна Ромах,
Директор Leo Beauty Club

«Оскільки ми є і залишаємося українським брендом із салонами в Україні, ми розуміємо, що нам необхідно зростати та масштабуватися за кордоном. Зростання кількості фахівців-переселенців з України, які шукають роботу в Польщі, це наші співгромадяни, яким ми також хочемо допомогти адаптуватися в нових умовах. Ми розвиваємось на міжнародному та європейському ринку для того, щоб підтримувати економіку України в умовах війни»

Компанії знадобилося всього декілька місяців, щоб буквально підкорити серця поляків рівнем обслуговування і вслід за першим, відкрити ще один преміум-простір краси та догляду. Щоб надати можливість усім бажаючим у Варшаві скористатися професійною майстерністю українських майстрів. Найсучасніші апарати, новітні методики, широка палітра ритуалів та можливостей догляду – все це можна зустріти в студіях Leo Beauty Club як в Україні, так і у Польщі.

Компанія продовжує місію підтримки української армії та переселенців. Працевлаштовує українських фахівців та допомагає з організацією житла і побуту у Варшаві. Частину коштів, які надходять на польські рахунки від продажу послуг салонів, адміністрація перераховує на потреби ЗСУ:


Анна Ромах,
Директор Leo Beauty Club

«Сьогоднішній чек – це наш внесок у перемогу України. Ми, як українське підприємство, що має свої представництва у Польщі, працюємо заради наближення цієї перемоги та майбутнього України. Щиро віримо у наші збройні сили, тому частину заробленого віддаємо на армію. Сердечно запрошуємо гостей скористатися сервісом салону, адже саме з цих коштів ми збираємо донати на ЗСУ і продовжимо це робити заради миру і перемоги»

Україна потребує підтримки від її громадян, де б вони не були, вважають у Leo Beauty Club. І бізнес, як інколи, має підставити плече допомоги державі і нації у цей непростий час.

У компанії кажуть, що надихаються прикладом самих поляків, які першими з обіймами зустріли українців у лиху годину. І сподіваються, що після перемоги України, коли багато хто з українців повернеться додому, європейці охоче відвідуватимуть салони краси з українським корінням, як вони роблять це зараз.