російські генерали не хочуть відправляти своїх родичів на війну в Україну: їх переводять в Сирію

російські офіцери не бажають їхати на війну в Україну, а генерали терміново переводять родичів на «безпечнішу» службу в Сирії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства Оборони України.

«Вище військове керівництво збройних сил рф не бажає залучати своїх рідних та близьких, які проходять службу в лавах зс до участі у бойових діях на території України. З огляду на ситуацію на фронті генерали вважають більш безпечним місцем проходження служби – Сирію», – йдеться в повідомленні.

російські загарбники намагаються утримати тимчасово захоплені території України, створивши нову військову частину рівня бригади на території Херсонської області.

«Укомплектування офіцерських посад планується здійснити офіцерським складом збройних сил рф. Втім, це викликає відкрите невдоволення з боку «кандидатів», які відмовляються від можливого відрядження та не хочуть перевозити сім’ї близько до зони ведення бойових дій», – зазначають у ГУР.

Раніше ми писали, що окупанту з лав бойовиків самопроголошеної «ДНР» радили тікати з армії до росії через загострення у Донецьку. Для перетину кордону вимагають 80 тисяч рублів.

Також нагадаємо, що на території так званої «ПМР» проводиться широка агітація щодо вступу на військову службу за контрактом до лав ЗС рф.