Колаборантка допомагає виростити з херсонських дітей бійців «русского мира»

Херсонська колаборантка Тетяна Кузьміч сприяє організації вивезення херсонських дітей до підконтрольного агресору «Нахимівського військово-морського училища» в Севастополі.

Про це у Facebook повідомляє Асоціація з реінтеграції Криму.

«Наразі пропаганда агресора хизується організацією вивезення до окупованого Криму херсонських дітей, зокрема – 60 осіб до підконтрольного агресору «Нахимівського військово-морського училища» в Севастополі. Заявляється, що у липні в цьому «закладі» нібито, «крім відпочинку для дітей, будуть організовані культурно-освітні програми», – йдеться у повідомленні.

Насправді у «севастопольської філії» санкт-петербурзького військово-морського училища агресора, жодних потужностей для «відпочинку», крім «плацу для стройової підготовки», немає і фактично йдеться про примусову злочинну мілітаризацію херсонських дітей.

Організацію вказаного злочинного вивезення херсонських школярів загарбники довірили «на місці» колаборантці Тетяні Кузьміч, якій у 2021 році було оголошено підозру в державній зраді через її прямі контакти з російськими спецслужбами, підкреслили в асоціації.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Херсоні директори тільки двох шкіл із 60 погодилися перейти на російську навчальну програму.

У Запорізькій області окупанти привезли вчителів із росії та змушують батьків віддавати дітей до садочків і шкіл з російською навчальною програмою.

У незаконно анексованому Криму складають списки вчителів, яких можуть відправити працювати до тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей.